O nas

Jesteśmy na rynku od 30 lat

Cieszymy się dużym powodzeniem!

CO OFERUJEMY

CARLESTAM POLAND zaopatruje zakłady przemysłu spożywczego w folie, osłonki, woreczki termokurczliwe, próżniowe i inne, wkłady absorpcyjne, bandaż do mięsa z kością, foremki papierowe do pieczenia i inne opakowania, a także w dodatki – skrobie, błonniki oraz dym wędzarniczy.

Naszą ofertę kształtują nasi klienci. Sprowadzamy dla nich materiały najwyższej jakości z całego świata – i oferujemy je po konkurencyjnych cenach.

W kwietniu 2004 wprowadziliśmy system HACCP. Posiadamy długoletnie, oparte na wzajemnym zrozumieniu oraz pełne serdeczności kontakty w wieloma firmami branży mięsnej i przetwórstwa spożywczego. Nasi specjaliści oferują kompetentną poradę, a sprawdzeni dostawcy zapewniają towary najwyższej jakości.

 

HISTORIA

Firma CARLESTAM jest obecna na polskim rynku od roku 1987. Początkowo jako przedstawicielstwo Gunnar CARLESTAM AB ze Sztokholmu, a od roku 1991 jako CARLESTAM POLAND Sp. z o.o. Założycielem jest Gunnar Carlestam, związany z polskim przemysłem spożywczym od roku 1967. Kilka lat temu zaproponował pracownikom firmy zakup udziałów i samodzielne zarządzanie firmą. Doświadczony zespół ludzi jest obecnie współwłaścicielem firmy.

Siedziba firmy mieści się w Regułach – na granicy Warszawy.

 

PARTNERZY

Obecnie naszymi największymi dostawcami są znane z wysokiej jakości swoich produktów firmy z Unii Europejskiej i spoza niej.

 

Posiadamy także partnerów w kraju – zarówno dostawców jak i firmy, które zapewniają nam usługi marszczenia, cięcia, nadruku itp.